Kadınlar Nasıl Mastürbasyon Yapar?

Kadınlar Nasıl Mastürbasyon Yapar? 2

Kadınların nasıl mastürbasyon yaptığını merak ediyorsanız buyrun yazımıza göz atın..

Kadınların cinsel bölgelerinin duyarlılığı erkeklerinkinden daha fazladır. Bu nedenle girişteki ilk iki santimi duyarlı olup, geri kalan bölümünün duyarsız olması, çok kadında vajinal orgazm güçlüğü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Her kadın, Klitoris dediğimiz, küçük dudakların üst birleşim köşesinde, deri altında ele gelen ufak oluşumdan zevklenir. Kadınların neredeyse % 70 i mas-tür-bas-yon yapar.

Kadınlarda mas-tür-bas-yonun 20 li yaşlarda başladığı en çok gözlenen durumdur.

mas-tür-bas-yon kadının bedenine olan güvenini arttırır. mas-tür-bas-yon ile kadın vücudunu tanır ve nelerden zevk aldığını tanımlayabilme şansını yakalar.

Kadınlarda mas-tür-bas-yon fiziki olmanın dışında düşünce gücü ile gerçekleşir. Düşünce gücü ile kadın mas-tür-bas-yon yapıp zevke ulaşır.

mas-tür-bas-yon yapan kadınlarda vajinada boşluk hissedilir ve bunu gidermek için ya düşünceye ya da fiziksel güce ihtiyaç duyarlar.

Daha önce ilişkiye girmiş kadınlar bunu çok hissederler ama hiç ilişkiye girmemiş kadınlar bunu neredeyse hiç hissetmezler ve bu yüzden sadece kasık bölgesinde sıcaklık ve zevk noktalarının okşanması yoluna başvururlar.

Kadınlar vajinalarını doldurmak ve mas-tür-bas-yon yapabilmek için parmak yada bazı seks aletlerine başvururlar ve doyumlarını yaşamaya çalışırlar. Bazı bayanlar ise sadece sürtünme yolu ile mas-tür-bas-yon yapmak isterler ve elleriyle vücutlarını ovma gereği duyarlar.

Bazı kadınlar ise duş esmasında mas-tür-bas-yon yaparlar bunu sürtünme ve kendilerini okşama yoluyla yaparlar hem bu mas-tür-bas-yon türü kızlık zarına da zarar vermez.

Kızlar mas-tür-bas-yonu klitorislerine sürtmeler biçiminin dışında yastık ya da yorgan gibi metaryalleri bacaklarını arasına alarak klitoris ya da vulvalarına sürterek de bunu yapabilirler.

Erkeklerde ki mas-tür-bas-yona göre bayanların yaptığı mas-tür-bas-yon ya da uyarılmaları başkalarından öğrenmelerine gerek yoktur.

Çok küçük yaşlarda bayanlar bunu kendileri keşfederler. Külotlarının ya da kıyafetlerinin o bölgeye sürtmesi bile bayanlarda uyarılmaya neden olur.

Bir önceki yazımız olan Hamile Kalamama Sorunları Neden Olur? başlıklı makalemizde hamile kalamama , hamile kalamama nedenleri ve hamile kalamama sorunlarının giderilmesi hakkında bilgiler verilmektedir.

kadınlar mastur kadın mastur mastürbasyon aletleri bayanlarda nas?l mastirbasyon yap?l?r hamilelikte mastürbasyon mastrbasyon nasl yaplr Kızlar mastür masturasyon nasil yapilir mastür mast nasıl yapılır kızlar soruyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>