Rus Takvimi Cinsiyet Belirleme

Rus Takvimi Cinsiyet Belirleme 2

Bu yazımızda rus takvimi cinsiyet , rus takvimi cinsiyet hesaplama , rus takviminde hususlar konularına değineceğiz.

Rus takvimi ismindende belli olacağı gibi ruslar tarafından bulunmuştur.kesinlikle bilimsel bir tastiği yoktur yani gerçekligi belli değildir,bu takvime sadece eğlence amaçlı olarak bakmanızı öneririz.

 

Rus Takvimi, erkek ve kadının kan yenilenmesine göre tasarlanmış bir takvimdir.

 

Aşşağıdaki tabloda sizden istenilen anne’nin doğum tarihi,  baba’nın doğum tarihini ve son adet gününüzü yazarak öğren butonuna tıklıyorsunuz ve hemen altında bebeğinizin cinsiyet tahmini çıkıyor.

 

Tekrar belirtmek isterim ki takvimde çıkan sonucun doğruluk garantisi yoktur herhangi bir bilimsel onayıda yoktur.Allah’tan başka bebeğinizin cinsiyetini kimse bilemez.

  

Bir önceki yazımız olan Göğüs Çatlakları Nasıl Tedavi Edilmelidir? başlıklı makalemizde göğüs çatlakları , göğüs çatlakları için önlemler ve göğüs çatlaklarına çözüm hakkında bilgiler verilmektedir.

hamilelikde cinsiyyetin hesablanmasi rus takvimi rus teqvimi hamilelik rus takvimine göre cinsiyet hesaplama hamilelikde cinsiyyetin hesablanmasi azerbaycan dilinde rus takvimine göre cinsiyet belirleme rus teqvimi ile cinsiyyetin hesablanmasi rus teqvimi rus takvimi cinsiyet belirleme HAMILELIK TEQVIMI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>